Hoş Geldin, Silkroad Sever!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.
Kişisel zevklerimize uygun Silkroad Online Private Sunucumuz bulunmaktadır.
Bu forumda yönetici rolüne sahip olduğumuz sunucumuz ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Silkroad Online Türkçe lisanslı sunucuları GameGami tarafından yönetilmektedir. GameGami ile bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Tanışma Alt Forumu Kuralları

Metaren

Oyun ve Forum Kurucusu
GameMaster
Merhaba,

Oyuncularımızın birbirini tanıması ve guild oyuncu toplaması için bu alt forumu kullanmak isteyebileceğini öngördük. Kendinizi arzu ettiğiniz gibi tanıtabilir, guild reklamı yapabilirsiniz. Guildinizin reklamını yaparken daha önce oynadığınız private sunucu isimlerini paylaşmanızda, yönetim olarak bizim herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Geçmişinizi paylaşabilirsiniz. Aynı anda iki tarafta oynayan guildler için, diğer sunucunun reklamını yapmak amaçlı açılan tanıtım konuları yasaktır. Art niyetli konular yayından kaldırılabilir.

Dikkat ! Bu kategoride açacağınız konu başlığını özenle seçmelisiniz.

Konu başlığınız;
  • Selam, Ben Geldim!
  • Bende Buradayım!
  • Merhaba!
Gibi basit, sizin ile ilgili bilgi içermeyen kelime öbeklerinden oluşmamalıdır. Tanışma alanında guildiniz ile ilgili içerik paylaşacaksanız, Guildinizin ismini başlığa yazmanız mecburidir. Kişisel olarak tanışma alanını kullanmak isteyen üyelerimizin ise, oyun içerisinde nickini konu başlığında kullanması zorunludur.

Örnek;

• "Falanca" Guildimize Yetenekli Arkadaşları Bekleriz.
  • Merhaba "Filanca" Nickiyle Bende Aranızda Yer Alıyorum!
Aynı cümleyi kullanmak zorunda değilsiniz :devilish:

Son düzenleme: