Hoş Geldin, Silkroad Sever!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.
Kişisel zevklerimize uygun Silkroad Online Private Sunucumuz bulunmaktadır.
Bu forumda yönetici rolüne sahip olduğumuz sunucumuz ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Silkroad Online Türkçe lisanslı sunucuları GameGami tarafından yönetilmektedir. GameGami ile bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Biz Kimiz? Neden Bizim Sunucularımızı Tercih Etmelisiniz?

Metaren

Oyun ve Forum Kurucusu
GameMaster
Merhaba,

Silkroad Online oynamaktan zevk alan ve uzun yıllarını oyunculuk ile harcamış bir avuç insanız. Private sunucu kurulum dosyaları ve editler ile ilgili bilgilerin yayılmaya başladığı ilk yıllarda, birkaç özel sunucu devreye aldık ve bugünlerde bile ulaşılması oldukça zor olan oyuncu kitlesine erişerek kaliteli işlere imza attık. Sunucularımızın kapanma sebepleri ise, o dönemlerde editörlük hizmeti aldığımız firmaların işgüzarlığı, kasti olarak oyuna saldırıl alıyor gibi göstermesi ve oyun içerisinde kendilerine özel karakter oluşturmasıdır.

Yaşadığımız kötü tecrübeler sonucunda, sektörün kalitesizliği sebebiyle oyun yöneticiliği ve oyunculuk sürecimize ara vererek reel hayattaki ticaretimize yöneldik. Aradan geçen yaklaşık 8 yıl içerisinde, birkaç büyük projede oyuncu olarak Silkroad'tan kopmamayı başardık.

Ağustos 2022 sonlarında, Türk private sunucularda zaman geçirmek ve keyif almak amacıyla başladığımız oyunculuk süreci bizleri yönetici olmaya sevk etti. Zira, Ağustos sonu - Ekim başı arasındaki yaklaşık 45 günlük süreçte yeni açılmış 7 sunucuda oyuna başladık. Hiçbir sunucu kale savaşını dahil görmedi. Bu sefer son, bu sunucuda kalıcı oluruz diyerek her sunucuya donate attık ancak, her birinde ingame / pay olduğunu gördük.

Ne vaat ediyoruz?

Herhangi bir guild veya bireysel oyuncuya özel elixir dahil en ufak ayrımcılık yapılmayacaktır. Bu sebeple, gereksiz kalabalık yapan ve solo player olarak oynayanlara fırsat tanımayan guildlerin bizi tercih etmeyeceğini biliyoruz. Oyuncu sayısı bu sebeple az olabilir. Bu konuda siz değerli ziyaretçilerimizin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Silkroad online oynamaktan keyif alan arkadaşlarınızı sunucumuza davet etmekten çekinmeyin. Hiçbir oyuncu, sizlere beni bu sunucuya mı çağırdın tarzında olumsuz geri dönüş yapmayacaktır. 😇

Sunucu içerisinde büyük emekler vererek item elde eden oyuncularımızın emeklerini koruyoruz. İlerleyen süreçte daha fazla oyuncu çekmek veya farklı sebepler ile herhangi bir kolaylaştırma olmayacaktır. Bu işlemler job ile elde edilen ve mobslardan droplanan gold içinde geçerlidir. İlerleyen süreçte daha hızlı ve daha kolay gold elde edilmesi için herhangi bir düzenleme yapılmayacaktır.

Oyun içi bağış yapılarak güçlenme sistemine de çeşitli kısıtlamalar getirerek, piyasayı ve rekabeti koruma amaçlı düzenlemeler geliştirdik. Haftalık olarak siteden oyun içerisinde TL coin çevirme limitleri bulunmaktadır. Konuyla ilgili detaylı anlatım için linki tıklayın.

Teskilat

Kullanıcı
Çok merak ettim de gecenin çok geç saatinde fark ettim yarın iş var. Sabahtan keşfedeceğim server detaylarını :sleep: